Uued korterid Põhja-Tallinnas Moodne, Mugav, Energiasäästlik Uued korterid Põhja-Tallinnas Uued korterid Põhja-Tallinnas

TULEVASTELE ELANIKELE RÕÕMUKS

Oleme projekteerinud uue korterelamu tulevaste kasutajate mugavust ja rahulolu silmas pidades. Hoone vastab kõige uuematele ehitusstandartidele ning korteriplaneeringud on põhjalikult läbi lahendatud saavutamaks optimaalset ruumikasutust. Loodame, et leiate meie valikust sobiva korteri!

KÕIK MUGAVALT KÄE-JALA JUURES

Uus Tööstuse tn 99 korterelamu asub Sitsi trammipeatusest minnes otse teiselpool Rimi supermarketit. 

Asukoht on soodne – see on perega rahulikult ja turvaliselt elamiseks piisavalt kaugel südalinnast. Samas on see vaid 4 trammipeatuse kaugusel kõikidest olulisematest ja loendamatutest üritustest, mida pakub Tallinna kesklinn.

Vanalinn – 2,8 km

Noblessneri sadam – 1,3 km

Stroomi rand – 1,6 km

Telliskivi Loomelinnak – 2,0 km

Arsenali keskus – 0,7 km

Ootame Teid külastusele, tere tulemast!

VALGUSKÜLLASED KORTEREID

Meil on pakkuda suurepärane valik uusi kortereid 1-toalistest 4-toalisteni.  Avarad planeeringud, optimaalne ruumikasutus, sisseehitatud kapinišid, ülimalt vaikne ventilatsioon ja muidugi eriti šikid rõdud puitvooderduse, täisklaaspiirete ning privaatsust tekitavate võredega on vaid mõned märksõnad.

Vannitubades on hubasust loov meeleoluvalgustus ning enamikel korteritel lisaks vannile ka dušinurk. Elutubadest avaneb avar vaade rõdudele, mille tagavad seintesse „uputatud“ aknaraamid.  Iga toa temperatuuri saab juhtida seinal asuvalt LED-ekraanilt…

Korterite planeeringuid on igale maitsele – kas siis näiteks eraldi WC või privaatsete vannitubadega, kuhu pääseb peamagamistoast.  

TASUTA PARKIMISE TSOON

Tulevaste elanike rõõmuks oleme projekteerinud piisavalt parkimiskohti: 27 korterile 38 parkimiskohta, mis teeb keskmiselt 1,4 autokohta korterile.

Suurimat mugavust pakub -1 korruse kinnine parkla, kuhu pääseb majast liftiga või trepist. Majaaluses parklas on alati plusstemperatuur ja seepärast ei pea muretsema, kas hommikul on auto aknad jääs või mitte. Kõik autokohad on varustatud 16A pistikuga. Parkimiskoha ostja saab kaasa 2 pulti tõstukse avamiseks.

Maja ees õues on 4 nimelist parkimiskohta, mida on võimalik samuti osta.
Ülejäänud 18 parkimiskohta, neist enamus valgustatud hooviparklas, on alati tasuta kasutamiseks kõikidele majaelanikele ja külalistele.

HOIURUUMID

Hoone -1 korrusel asub jalgrattaparkla, mis on kõigile majaelanikele kasutamiseks tasuta. Pooleldi maa all paiknevale korrusele viib kaldtee, mille lõpus on eraldi uks jalgratastele. Esimesel korrusel, lukustatava ukse taga on spetsiaalsed hoiukohad lapsevankritele.

Igal korteriomanikul on võimalus osta ka panipaik asjade hoiustamiseks. Panipaigad paiknevad -1 ja 1. korrusel ning need on suurusega 2,5…4,2 m2.

SAUNAARMASTAJATELE: KORTERELAMUS MEREVAATEGA MINI-SPA

Riietus- ning duširuumid naistele ja meestele. Mullivanniga lõõgastusala ja Soome leilisaun – mõlemalt vaade Tallinna lahele. Väliterrass.

SPA99 on kasutamiseks ainult majaelanikele, kuid kaasa tohib võtta ka oma külalise. Nautige võimalust saunakülastuseks majast väljumata!
Avatud T ja R 17:00-22:00 ning P 12:00-22:00

PUHKEALA JA MÄNGUVÄLJAK

Vaiksest, lõunapoolsest, päikeselisest sisehoovist leiavad lapsed oma rõõmuks ronila. See on mõeldud vanuserühmale 3-14 ning vastab avalikele mänguväljakutele kehtivale standardile olles ohutu lapsele. Pisematele pakub lusti liivakast.


Puhkeala on ümbritsetud haljastusega, mis moodustab saarekesi ja tekitab privaatsemaid soppe, kus hea näiteks raamatut lugeda. Projekteerimisel valiti taimed selliselt, et need õitseksid eri aegadel ja oleksid dekoratiivse võraga, pakkudes silmailu aastaringselt.

PAKUB HUVI?

MARGE KIKAS

Müügijuht

marge@skanton.ee

+372 502 4162