SPAA SINU KODUMAJAS

Oleme toonud spaahotellidest tuttava lahenduse kortermajja. Võta hommikumantel peale ja sea sammud 5. korrusele, et pärast väsitavat tööpäeva saunarõõme nautida ning mullivannis lõõgastuda. Spaa külastuseks ei pea vahepeal õue minema, sest kõikidest korteritest pääseb sinna liftiga või trepist.

SPA99 on mõeldud ainult Tööstuse tn 99 elanikele ja nende külalistele. Võõrad spaasse ei pääse. Sissepääs on lahendatud kiibiga.

 

Spaasse pääsevad need korteriomanikud, kes on selleks soovi avaldanud. Sissepääs on tasuta, kuid ühiselt tuleb kanda ekspluateerimisega seotud kulud (vesi, elekter, küte, majahoidja koristusteenus). Korteriomanikud, kellel kasutusõigus puudub, kulude jagamises ei osale. Kasutajatega liituda või loobuda saab kuupõhiselt.

SPA99 on loodud eelkõige lõõgastumiseks. See ei ole koht, kus pidu pidada või alkoholiga liialdada. Spaad ei saa broneerida ürituste korraldamiseks ja sellesse pääsevad külastusaegadel alati kõik, kellel on sissepääsuluba. Enne kella 22 õhtul annab automaatika tuledega märku peatsest sulgemisest ja pärast 22 enam spaasse ei pääse.

 

Spaas tuleb austada teiste inimeste soovi nautida protseduure vaikuses lõõgastava muusika saatel. Riietus- ja duširuumidest väljaspool, ühiskasutatavas alas on kohustuslik kanda ujumisriideid ja/või saunarätikut.

SPA99

>  Merevaatega soome leilisaun (~90 ⁰C)

>  Merevaatega lõõgastusala

>  Mullivann (~31 ⁰C)

>  Jahutamiseks väliterrass

>  Riietus- ning 2+2 duširuum naistele ja meestele

Avatud: T ja R 17:00-22:00 ning P 12:00-22:00

PAKUB HUVI?

MARGE KIKAS

Müügijuht

marge@skanton.ee

+372 502 4162